O nas

Tutaj spełniają się
marzenia

Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu każdego z nas. Warto jest przeżyć ten dzień w wyjątkowym miejscu.

Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu każdego z nas. Warto jest przeżyć ten dzień w wyjątkowym miejscu. Takim miejscem niewątpliwie jest Skotnik Taras - lokal położony zaledwie 4km od granicy Rzeszowa - na wzgórzach Hermanowej. Usytuowanie obiektu na oboczu miasta gwarantuje intymność, piękny widok rozpościerający się na panoramę Rzeszowa i konkurencyjne ceny.

Kompleks Skotnik Taras składa się dwóch obiektów: całorocznego oraz typowo letniego. Lokal całoroczny oferuje organizację wszelkich imprez okolicznościowych, takich jak: wesela, chrzciny, spotkania firmowe, konferencje, komunie lub inne spotkania towarzyskie do 200 osób.

W letniej części moża poczuć ducha dawnej, polskiej wsi dzięki oryginalnemu wystrojowi pochodzącemu prosto z chłopskich zagród. Woń żywiczna drewnianych ścian stwarza niepowtarzalną atmosferę. Do dyspozycji gości jest również patio, taras widokowy oraz ogród, gdzie można wśród zabawy odnaleźć spokój i zaczerpnąć świeżego powietrza.

Oferujemy również wynajem ciekawych i niepowtarzalnych amerykańskich samochodów. Wśród nich znajduje się kultowy i ostatnio bardzo popularny radiowóz szeryfa oraz czerwony kabriolet - Cadillac DeVille. W lokalu istnieje możliwość wypożyczenia świecących liter ułożonych w napis "LOVE".